T – BOW SI ZAMILUJETE!!!

IMG_3585-Pavla-200x300

t-bow

T-BOW je nová sportovní aktivita, která vznikla ve Švýcarsku. Postupem času se rozvíjela do dalších zemí jako například: Německo, USA, Japonsko, Kanada a další. Nyní, díky společnosti 4Health s.r.o. se dostává i do České Republiky.

T-BOW, na první pohled obyčejná deska, je nepřekonatelná univerzální cvičební pomůcka. Tvar T-BOW je navržený podle zakřivení lidského těla. Díky tomuto tvaru přináší různé možnosti a druhy cvičení. T-BOW má nekonečně mnoho variant nastavení – podélně, napříč, jako houpačka či pevná opora a další.

Je pro každého!

- přináší novou motivaci ke cvičení. Je možné ho využít při skupinových lekcích T- BOW aerobicu, T-BOW pilates, T-BOW jógy

- pod vedením instruktora nebo při individuálním tréninku s trenérem. T-BOW je doporučován dokonce i při rehabilitacích. Je opravdu pro každého:

  • Děti – zamilují si T-BOW již na první pohled, díky jeho pestrým barvám a zajímavému designu. Při cvičení si užijí spoustu legrace a přitom už v tomto nízkém věku dělají něco pro své zdraví. Velmi oblíbené je také cvičení v párech nebo ve větších skupinkách.
  • Dospělí – i pro starší generace. T-BOW pomáhá udržovat pohyblivost a aktivní životní styl i v pozdějším věku.
  • Atleti – díky svému jedinečnému tvaru umožňuje sportovcům zaměřit se na posílení konkrétních specifických svalů.

Trénujete nejen kardiovaskulární systém, ale také rovnováhu, koordinaci, sílu a ohebnost. Díky doplňku – posilovacím gumám – máte možnost procvičit opravdu každý sval v těle.

T-BOW je použitelný na obou stranách, má protiskluznou podložkou a co je důležité, vyžaduje opravdu malý úložný prostor a je velmi lehký. Proto je ideální jak v hodinách ve fitness centrech, tak na cvičení doma či na dovolené, v práci, apod.

T-BOW Rozměry: 70 x 50 x 17 cm Váha: 3,2 kg Max. nosnost: 350 kg Materiál: plast

 

T-BOW s Pavlou…